Operator-Ustawiacz Maszyn CNC

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie
i na Ukrainie.

Do Grupy FAMUR w Katowicach poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

Operator-Ustawiacz Maszyn CNC

OUCNC/2018
Miejsce pracy: Katowice


Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• ustawianie i wykonywanie operacji na obrabiarkach CNC na podstawie dokumentacji procesu technologicznego
• realizacja przyjętych planów produkcyjnych
• nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji
• efektywne wykorzystanie zasobów, istniejących narzędzi, dokumentacji technicznej

Zakres wymagań:
• wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatnich lat (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka)
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i w obsłudze maszyn CNC
• znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność planowania organizacji pracy
• chęć rozwoju
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
• możliwość awansu na Mistrza Zmiany
• pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
• możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
• świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d03d1eee9009466d9828d1f377912ade

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy także o dołączenie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.A. i TDJ S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach
rekrutacyjnych.”

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMUR S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000048716, Regon: 270 - pokaż numer telefonu - 270641528, NIP: 634 - pokaż numer telefonu - 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani/Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie FAMUR S.A. i TDJ S.A. na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy FAMUR, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod[małpa]famur.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani/Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod[małpa]famur.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Oferty pracy Grupa Famur

2 dni temu z Nuzle
Operator CNC
2 dni temu z lento.pl
Operator maszyn CNC lub konwencjonalnych
2 dni temu z lento.pl
2 dni temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Operator-Ustawiacz Maszyn CNC
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości