OPERATOR URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: Ełk
Region: Warmińsko-mazurskie
Firma ESTI POLYMER - producent granulatów i suchych mieszanek z PVC, granulatów bezhalogenowych oraz ekologicznych profili zaporowych EPZ (grodzic) poszukuje kandydatów na stanowisko:
- operator urządzeń.

Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z technologią produkcji, kontrola jakości wyrobów w toku produkcji.

Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność i dokładność, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat, stałe wynagrodzenie + premia za jakość i wydajność pracy, możliwość długotrwałej i stabilnej współpracy.

Aplikacje (CV) prosimy składać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Krzemowej 12 w Ełku bądź drogą mailową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli (CV bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ESTI POLYMER Sp. J. D. B. Zrajkowska z siedzibą w Ełku (19-300 Ełk), ul. Krzemowa 12, jako administratora danych osobowych , dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)”
Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy rozpatrywali Jej/Jego kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie powyżej danych osobowych przez ESTI POLYMER Sp. J. D. B. Zrajkowska z siedzibą w Ełku (19-300 Ełk), ul. Krzemowa 12, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest ESTI POLYMER Sp. J. D. B. Zrajkowska z siedzibą 19-300 Ełk, ul. Krzemowa 12, kontakt: tel. +48 87/621 61 95. Pani/ Pana dane osobowe będą przez nas przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji. Pani/Panu dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 2 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 6 miesięcy od daty przekazania nam danych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Aplikuj na stanowisko:
OPERATOR URZĄDZEŃ
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości