Podobne oferty pracy

POLOmarket Bielawa zatrudni Kasjera - Sprzedawcę

pokaż opis

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280..

2018-10-18 21:07:34address
Wczoraj z Nuzle

POLOmarket Bielawa zatrudni pracownika na ladę...

pokaż opis

2018-10-18 21:07:09address

Specjalista ds. aplikacji spawalniczych

pokaż opis

Zakres obowiązków: Rozwijanie sprzedaży we współpracy z dystrybutorami, przedstawicielami techniczno- handlowymi, zespołem aplikacji oraz innymi partnerami wewnętrznymi; Budowanie, rozwijanie i wdrażanie strategii sprzedaży dla kluczowych..

2018-10-18 14:40:33address
Wczoraj z pracuj.pl

Praca dla opiekunki/opiekuna w Bremen (28259)

pokaż opis

Miejsce pracy: 28329 Bremen Podopieczny: kobieta 95 lat Data wyjazdu: 30.11.2018 Długość kontraktu: 8 tygodni Wynagrodzenie: 1400 Euro netto za miesiąc + 280 euro dodatku świątecznego Opis oferty: Pani Maria ma 95 lat, 155 cm wzrostu i waży 52 kg. Mi

2018-10-18 13:42:19address
Wczoraj z lento.pl

Kierownik Projektów Infrastrukturalnych

pokaż opis

Główne zadania Bezpośredni nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi (koordynacja robót, kontrola harmonogramu, kontrola jakości iterminowości wykonywanych prac, kontrola stanu BHP), Prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa ijak

2018-10-18 12:49:35address
Wczoraj z praca.pl

Doradca ds. Rozwoju Biznesu w sieci własnej

pokaż opis

Co rozumiemy przez Rozwój Biznesu? nawiązywanie wartościowych relacji z Klientami Biznesowymi aktywne zarządzanie portfelem Klientów Biznesowych skuteczną sprzedaż rozwiązań finansowych dla biznesu, w tym główne usługi finansowania faktur poszerzanie

2018-10-18 11:31:28address

Elektryk w dziale serwisu

pokaż opis

Jeśli posiadasz uprawnienia elektryczne idoświadczenie wzakresie instalacji iserwisu - poszukujemy osób na ciekawe stanowisko Elektryka wdziale serwisu dla niemieckiej firmy. Zakres obowiązków Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących przyłączeń

2018-10-18 10:55:22address

Monter rusztowań

pokaż opis

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem i do przyuczenia w zawodzie

2018-10-18 10:12:47address