Operator plotera

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Region: Dolnośląskie
Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach.
Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.


Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 530 pracowników.

Kogo szukamy?

Osoby na stanowisko: Operator plotera
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice


Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Stabilne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy
Pracę w otwartym, zgranym zespole
Pakiet benefitów- m.in. karta sportowa MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie AXA, akcję witaminka, nagrody za polecenie znajomym, bony za frekwencję, konkursy

Czym będziesz się zajmować?

Pracą przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (ploter tnący)
Przygotowaniem maszyny do pracy i dbałością o jej poprawne funkcjonowanie
Kontrolą poprawności wykonanych detali
Obsługą przyrządami kontrolno-pomiarowymi
Odczytywaniem rysunku technicznego

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Podstawową wiedzę z zakresu rysunku technicznego i korzystania z urządzań kontrolno- pomiarowych (suwmiarka, metrówka..)
Jesteś osobą sumienną, zaangażowaną oraz wykonujesz powierzone obowiązki z dokładnością
Chęci do pracy w systemie 2-zmianowym


Dołącz do Naszego zespołu! Czekamy na Ciebie!

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez „Kompozyty“ sp. z o.o. (ul. Topolowa 8, Stanowice, 55 – 200 Oława) („Spółka“). Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 m-cy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 mc-y.

Oferty pracy KOMPOZYTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Planista Operacyjny
4 dni temu z praca.pl
Magazynier
5 dni temu z praca.pl
Magazynier
5 dni temu z lento.pl
Lider Produkcji
tydzień temu z praca.pl
Lider Produkcji
tydzień temu z praca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Operator plotera
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości