Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Andrychów
Region: Małopolskie
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży automotive, która poszukuje:

Operatorów Maszyn

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
- Możliwość rozwoju
- Możliwość dojazdu transportem zakładowym z wybranych lokalizacji

Obowiązki

- Obsługa maszyn i urządzeń
- Kontrola jakości
- Pakowanie gotowego wyrobu

Wymagania

- Zdolności manualnych
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- Gotowość do pracy od zaraz

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 899 - pokaż numer telefonu - 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Oferty pracy Personnel Service

Kolonia
12 godzin temu z Nuzle
Kolonia
12 godzin temu z Nuzle
Handen
12 godzin temu z Nuzle
Operator produkcji
tydzień temu z lento.pl
Operator produkcji
tydzień temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Operator maszyn i urządzeń do przerobu złomu

Zakres obowiązków:prace związane z sortowaniem złomu, obsługa wózków widłowych, operator koparki Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wymagania: uprawnienia do obsługi koparkoładowarki Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLNR

2023-01-31 18:41:13
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
P.h.u. eko centrum ii renata zagrodny
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Operator maszyn - praca od zaraz!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC) Dokonywanie kontroli detali przy użyciu narzędzi pomiarowych Wprowadzanie korekt na maszynie Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego WYMAGANIA: Bardzo dobra znajomość języka p

2023-01-31 10:58:09
ManpowerGroup Sp. z o. o
Wczoraj z aplikuj.pl

Operator maszyn CNC - zatrudnienie bezpośrednie...

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco..

2023-01-30 12:02:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Adecco Poland Sp. z o. o 
2,6 
2 dni temu z hrlink.pl

Praca na produkcji/Operator maszyn/Bez doświadczenia-Praca...

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki..

2023-01-27 18:01:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Job Impulse Polska Sp z o o
5 dni temu z hrlink.pl

Operator maszyn – Praca od zaraz w Żywcu. Stabilna...

Rekrutujemy dla firmy Hutchinson – znanego producenta elementów stosowanych w branży motoryzacyjnej, lotniczej, kolejowej, przemysłowej oraz sprzętu obronnego. Dzięki swojej mocnej pozycji rynkowej nasz klient zapewnia stabilne zatrudnienie, oferując

2023-01-27 15:04:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Contrain
5 dni temu z lento.pl

Operator maszyn – kontrola jakości. Praca...

Obowiązki:Sprawdzanie czy produkt został poprawnie wyprodukowany (kontrola jakości)Drobne prace po produkcyjne (zakładanie element ów na gotowy produkt – ściągaczy)Markowanie gotowej produkcjiWymagania:Lekka praca wymagająca dobrego wzrokuZaangażowan

2023-01-27 11:54:29
5 dni temu z jobs.pl

Operator maszyn - Praca od zaraz w Żywcu. Stabilne...

Obowiązki:Obsługa autoklawu (piec przemysłowy) przy produkcji element ów gumowychSprawdzenie gotowego produktu, czy został wyprodukowany poprawnieMontaż i demontaż gumowych element ów podczas produkcjiWymagania:Dobra sprawność fizyczna - praca wymaga

2023-01-27 11:54:29
5 dni temu z jobs.pl

Operator maszyn

Nittan Euro Tech Sp. z o.o. nowoczesna, prężnie rozwijająca się japońsko - amerykańska spółka joint venture, działająca w branży motoryzacyjnej, zajmująca się produkcją wysokiej jakości zaworów do silników samochodowych zatrudni: Operatora maszyn Ope

2023-01-27 11:00:03
Nittan Euro Tech Sp. zo.o
5 dni temu z gowork.pl

Operator Maszyn

Wymagania - Zdolności manualnych; - Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym; - Gotowość do pracy od zaraz;...">

2023-01-11 10:52:34
PERSONNEL SERVICE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
21 dni temu z gratka.pl
Aplikuj na stanowisko:
Operator maszyn produkcyjnych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości