Operator maszyn praca od zaraz

Miejsce pracy: Pabianice
Region: Łódzkie
Human & Hunter Sp. z o.o. od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Operator Maszyn Produkcyjnych/ Nastawiacz Maszyn

Lokalizacja: woj. łódzkie Pabianice

Zapraszam do procesu osoby z niewielkim doświadczeniem w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń, z zainteresowaniami technicznymi lub mechanicznymi.

Nasz Klient wychodzi naprzeciw osobom chcącym się rozwijać w zakresie obsługi maszyn przydzielając trenera/opiekuna, który w okresie do 6 miesięcy wdraża nową osobę w zakres przypisanych zadań.

Oferujemy:

-Umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy;
-Wynagrodzenie dodatkowe: dodatek nocny, dodatek za pracę w systemie zmianowym, dodatek stażowy;
-Stałe wsparcie trenera-szkoleniowca na okres do 6 miesięcy;
-Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;
-Dofinansowanie do posiłków;
-Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski;
-Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci Pracowników);
-Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy;

Nasze oczekiwania:
-Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych;
-Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human & Hunter Sp. z o.o. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human & Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Oferty pracy Human & Hunter Sp. z o. o.

5 dni temu z Nuzle
Pracownik Produkcji
5 dni temu z lento.pl
Pracownik Produkcji
5 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Operator maszyn praca od zaraz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości