Operator maszyn (pakiet na przeprowadzkę)

Miejsce pracy: Kętrzyn
Region: Warmińsko-mazurskie
Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynier ów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator maszyn (pakiet na przeprowadzkę dla osób spoza Koszalina)
Miejsce pracy: Koszalin
Numer referencyjny: OM/18

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
• Bieżąca obsługa, ustawienie i kontrola maszyn produkcyjnych
• Kontrola procesu produkcji lub pakowania pod kątem zgodności ze specyfikacją
• Nadzór techniczny nad maszynami w czasie trwania procesu produkcji
• Odpowiednie wypełnianie kart produkcyjnych
• Przestrzeganie zasad higieny i BHP
• Współpraca z innymi działami w zakresie eksploatacji maszyn produkcyjnych

Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomości budowy oraz obsługi maszyn
• Doświadczenia w pracy na produkcji na stanowisku operatora produkcji
• Minimum wykształcenia zawodowego
• Odpowiedzialności, dokładności i zaangażowania
• Dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym

Nasz Klient oferuje:
• Pakiet na przeprowadzkę dla osób spoza Koszalina ( jednorazowo 2 000 zł na rękę)
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
• Stabilne zatrudnienie - UMOWA O PRACĘ
• Wynagrodzenie godzinowe + premia za staż pracy od pierwszego dnia + dodatek funkcyjny za udokumentowane doświadczenie
• Prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, dofinansowanie do rozrywki, sportu i rekreacji, paczki świąteczne, wyprawki szkolne
• Szkolenia wdrażające do pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dodanie klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji."
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Progres sp. z o.o."
"Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, Klientowi Progres Sp. z o.o., dla którego prowadzona jest przedmiotowa rekrutacja, w celu weryfikacji mojej kandydatury."

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.
Aplikuj na stanowisko:
Operator maszyn (pakiet na przeprowadzkę)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości