Operator maszyn CNC- umowa o pracę!

Miejsce pracy: Dębica
Region: Podkarpackie
Operator maszyn CNC

Od pracodawcy otrzymasz:

• Umowę o pracę
• Stabilność i możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w systemie dwuzmianowym - 6-14 / 14-22
• Wynagrodzenie 15-25 zł netto/godzinę
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Opis stanowiska:

• Obróbka metali i obsługa maszyn CNC
• Programowanie obrabiarki
• Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego
• Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku
• Doskonała znajomość rysunku technicznego, procesów obróbki skrawaniem
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem,
• Umiejętność programowania maszyn

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Oferty pracy GRH Polska

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA