OPERATOR MASZYN. BEZPŁATNY TRANSPORT

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Region: Pomorskie
OPERATOR MASZYN. BEZPŁATNY TRANSPORT NA TRASIE GDAŃSK GŁÓWNY– PRUSZCZ GDAŃSKI.
"Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.”

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji – operator maszyn
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: PPOM-12/2019

Obowiązki:
• kontrola wizualna gotowego towaru,
• pakowanie wyprodukowanego produktu.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,
• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub czterobrygadowym,
• uczciwość i skrupulatność,
• mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:
• po okresie próbnym (2 tygodnie), pracę na podstawie umowy o pracę,
• pracę na pełen etat,
• stawkę godzinową 17 zł brutto/h + dodatki za pracę na II i III zmianie,
• bezpłatny dojazd autobusem na trasie Dworzec Główny w Gdańsku – Pruszcz Gdański.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: pruszcz@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny PPOM-12/2019 lub klikając APLIKUJ.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 691 - pokaż numer telefonu - 691 337 965 .

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.progreshr.pl Nr rej. 5088
Prosimy o dodanie klauzuli:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę..

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych..

Oferty pracy Grupa Progres

Aplikuj na stanowisko:
OPERATOR MASZYN. BEZPŁATNY TRANSPORT
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości