Operator krawędziarki - PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Inowrocław
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma „AMADOR” poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyny CNC - Operator krawędziarki

Opis stanowiska:
Produkcja detali według specyfikacji technicznej, kontrola gotowych wyrobów
pod względem jakości wykonania.

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze krawędziarki manualnej,
- umiejętność doboru narzędzi i przyrządów do gięcia,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- obsługa komputera.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na hali,
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- możliwość nadgodzin.

W razie pytań proszę o kontakt:
- od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 - 15.30
- pod numerem telefonu: 603 - pokaż numer telefonu - 603 104 815
- adres mail do przesłania CV: rekruter@amador.com.pl

CV prosimy przesyłać na maila ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na
czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o
Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn.
zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o
dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści
swoich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest Firma Usługowo-
Handlowa „AMADOR” z siedzibą w Płocku, al. Armii Krajowej 10 lok. 4A.

Oferty pracy AMADOR

2 miesiące temu z lento.pl
Operator lasera - PRACA OD ZARAZ
2 miesiące temu z Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA