Operator CNC - Katowice (Nr ref.:OP/CNC/BB)

Miejsce pracy: Mikołów
Region: Śląskie
Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją stalowych elementów, z branży wydobywczej poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
- obsługa maszyn CNC, centrów obróbczych CNC,
wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
- samokontrola wykonywanych elementów przy użyciu konwencjonalnych przyrządów pomiarowych,
- praca zgodnie z przepisami BHP,
- dbanie o stan maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracy.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe o kierunku obróbka skrawaniem (lub zbliżonym),
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
dobra znajomość rysunku technicznego,
- minimum roczny staż pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi urządzeń: żurawie i suwnice sterowane z poziomu roboczego,
- samodyscyplina,
- odporność na stres.

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- rozbudowany pakiet socjalny (możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników - dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.,
- możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych programach szkoleniowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: @
WPIS KRAZ: 8162

Oferty pracy Arche Consulting

Aplikuj na stanowisko:
Operator CNC - Katowice (Nr ref.:OP/CNC/BB)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości