Operator - BEZ DOŚWIADCZENIA Saint Gobain Glass

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954.

Dla naszego Klienta firmy Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Oddział Glass poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Operator linii laminat
Operator linii magnetron
Operator linii luster
Operator linii cięcia
Operator linii rozkroju
Operator Centralnej Stacji Pakowania
Operator grupy transportowej
Mechanik linii magnetron

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce Wielkie

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij sms o treści „praca” - 882 - pokaż numer telefonu - 882 155 356 . Oddzwonimy!

Co możemy Ci zaoferować?
• zdobycie pierwszego doświadczenia w pracy na wózkach widłowych (wystarczy abyś posiadał uprawnienia wydane przez UDT), jeśli nie masz uprawnień zatrudnimy Cię na stanowisku gdzie nie są one wymagane
• początkowo zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo zatrudnienie bezpośrednio w Saint Gobain Glass
• atrakcyjną stawkę godzinową na poziomie 16,00 zł – 18,00 zł brutto
• dodatek miesięczny za pracę w systemie 4-brygadowym
• stołówkę pracowniczą z dofinansowaniem 70%
• premię miesięczną za wyniki produkcyjne (do 500 zł brutto), premie BHP, premię świąteczną (50% miesięcznego wynagrodzenia), dodatki za zastępstwo
• nagrody za innowacyjność
• dofinansowanie do karty Multisport

Co cenimy w Kandydatach?
• mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub w magazynie
• dobrą koordynację wzrokowo – ruchową
• odpowiedzialność, dokładność i sumienność w działaniu

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem serwisu nuzle.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na https://axell-employment.com/pl/.
O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”
Aplikuj na stanowisko:
Operator - BEZ DOŚWIADCZENIA Saint Gobain Glass
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości