Oferta pracy - Elektryk / Elektromechanik

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta – międzynarodowego producenta elementów metalowych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Elektryk / Elektromechanik
EL_0818_ZCH_WAI

Opis stanowiska:
Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn.
Diagnozowanie przyczyn i bieżąca naprawa usterek.
Utrzymanie ruchu, zachowanie ciągłości pracy linii produkcyjnej.
Analiza oraz zgłaszanie zapotrzebowania na części oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu.
Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne.
Znajomość elektryki maszyn i urządzeń.
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Mile widziana minimum podstawowa znajomość języka angielskiego.
Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Niezbędne narzędzia pracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Dobrą atmosferę pracy.

Oferty pracy PGB Human Resources Sp. z o. o.

MySQL Database Administrator
wczoraj z goldenline.pl
Dyrektor Sprzedaży na Rynki Wschodnie (opakowania...
Manager Sprzedaży na Rynki Wschodnie (opakowania...
Inżynier Rozwoju Produktu
Front-end Developer
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA