Oferta dla Pań i Panów-elastyczny grafik/zarabiaj od 4200

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Region: Wielkopolskie
Poszukujemy kobiet i mężczyzn do kontroli części samochodowych.

Praca stojąco – siedząca.

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij sms o treści „Tarnowo” na numer 508 - pokaż numer telefonu - 508 000 919 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach

Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

OFERUJEMY:
Dogodna lokalizacja firmy - 15 minut samochodem z dzielny Poznań Ogrody
Umowa zlecenie z pełnymi składkami zus
Elastyczny grafik (praca w systemie 3, 2 lub 1 zmianowym – postaramy się dostosować go do twoich możliwości)
Parking przy zakładzie
Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach
Nowa wyższa stawka godzinowa od 25 do 27 zł brutto
Szkolenie wprowadzające w obowiązki
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym
Pracę krótko lub długoterminową (aplikuj jeśli jesteś dyspozycyjny do pracy na okres min. 3 miesięcy

Zakres zadań:
Kontrola jakości detali zgodnie z przekazaną instrukcją
Sortowanie komponentów

Oferty pracy Exact Systems

Wsparcie produkcji-branża automotive-Biskupice...
2 dni temu z lento.pl
Lekka kontrola jakości-Kwidzyn OD ZARAZ-stawka...
Praca Konstantynów Łódzki !!!
3 dni temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA