Ochrona-w Stanisławowie koło Węgrowa

Miejsce pracy: Stanisławów
Region: Mazowieckie
Dla dużej firmy poszukujemy osób ze stopniem niepełnosprawności lub bez orzeczenia o niepełnosprawności do ochrony zakładu przemysłowego w Stanisławowie koło Węgrowa (woj. mazowieckie).

Zapraszamy do aplikowania również osoby w wieku +50+".


Systemy pracy:24/48
Oferujemy:

-Pracę w renomowanej firmie ochrony z wieloletnimi tradycjami


- Umowę o pracę/umowę zlecenia (14,70 zł/h brutto)


- Pełne szkolenie wstępne


- Pełne wsparcie przełożonego


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 603 - pokaż numer telefonu - 603-150-736 ,885 - pokaż numer telefonu - 885 818 808 [Simply Service -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 10706] Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Simply Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-140) przy al. Solidarności 117.


Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(małpa)simplyservice.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę.Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.[Simply Service -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 10706]

Oferty pracy SIMPLY SERVICE

Aplikuj na stanowisko:
Ochrona-w Stanisławowie koło Węgrowa
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości