OBSŁUGA KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Zostań częścią największego w Bydgoszczy teamu Call Center - z tą różnicą, że Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu połączeń telefonicznych i kontakcie z Klientami biznesowymi już korzystającymi z usług firmy, co zwiększy szanse na sukces w kolejnej sprzedaży.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o w pełni oskładkowaną umowę zlecenie
- Stałe i dogodne godziny pracy (8:00-16:00)
- Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum w prestiżowym biurowcu
- Nowoczesne stanowisko pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stała stawka + premia za wyniki sprzedażowe)
- Pakiet szkoleń na start
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość uzyskania refundacji kosztów biletu miesięcznego
- Zgrany zespół współpracowników

Jeśli jesteś otwartą, komunikatywną osobą, która nie boi się wyzwań i chce zdobyć pierwsze doświadczenie w sprzedaży, aplikuj do nas!

Zyskaj możliwość osiągania dobrych dochodów, rozwoju w biznesie i sprzedaży, a także miłą atmosferę w pracy!


Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.

Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Oferty pracy Centrum Obsługi Biznesu w Bydgoszczy

Aplikuj na stanowisko:
OBSŁUGA KLIENTA BIZNESOWEGO
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości