Niemcy! Elektryk! Stuttgart!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
ASTA WORK ( nr 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz tłumaczeniami obecnie dla swojego klienta w niemczech poszukuje pracowników na stanowisko


Elektryk m/k
Stuttgart , Niemcy


Opis:
Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy , różne miasta
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) ze Stuttgartu
Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: od 155 do 160 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)Obowiązki:
Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
Instalacje przemysłowe
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
Wymagania:
Wyuczony zawód elektryka lub pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter, dyplom czeladnika lub mistrza)
Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wynagrodzenie brutto: 15 euro / godz.
+ Dieta netto 8 euro / godzinę (ok. 1300 do 1500 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2850 do 3050 euro + nadgodziny (w zależności od ilości godzin pracy)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 300 do 500 euro miesięcznie)Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

rekrutacja@astawork.pl z tytułem maila elektryk/Stuttgart /Pol/DE


Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Oferty pracy Asta Work

Aplikuj na stanowisko:
Niemcy! Elektryk! Stuttgart!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości