Niemcy - praca w drukarni, dla pary, bez języka - od 24.08

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie

ASTA WORK ( nr 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Pracownik produkcji
m/k
oferta dla osób bez znajomości języka !!

Bitterfeld - Wolfen, Niemcy

termin rozpoczęcia pracy: 2 osoby od 24.08

doświadczenie i język niemiecki nie są wymagane !!!

Pary mile widziane

Opis / Obowiązki:
proste czynności pomocnicze w drukarni
wkładanie ulotek reklamowych
wkładanie papieru do maszyny
usuwanie resztek papieru

Wymagania:

chęć do pracy
doświadczenie w pracy produkcyjnej - mile widziane
samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy
Stawka godzinna brutto: 9,50 € brutto/h plus dodatek za pracę w nocy 25%, w niedzielę 50% i w święta 100 %
praca na dwie zmiany, dzienną lub nocną, po 10 godzin
Ubranie robocze - koszulka i buty bezpieczeństwa zapewnione
W okresie lata do ok 130 godz/mies , od września więcej godzin
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę , przy ilości godzin pracy poniżej 130 h kwatera darmowa , powyżej 130 h koszt 250 € miesięcznie od osoby, jest własne mieszkanie w odległości 3,5 km od pracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

Aplikując podaj informacje:
1 czy posiadasz samochód na wyjazd ?
2. czy masz doświadczenie w pracy na produkcji ?
3 od kiedy możesz podjąć pracę, ta praca jest od 24.08?
4 czy aplikujesz sam, czy razem z kimś, jeśli tak prześlij cv drugiej osoby?
5. Mój aktualny nr telefonu to:

info@astawork.pl w tytule wpisując Wolfen/TL/DE
Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn
, zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres
korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl.
Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w
celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej
jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu
cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe
mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom
udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi
umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i
ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia
danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do
cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem
przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale
niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew.
przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w
ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA