Network & IT Systems Administrator- praca hybrydowa

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Dla naszego Klienta, stabilnej firmy produkcyjnej z Bydgoszczy, która może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, poszukujemy Kandydata na stanowisko Network & IT Systems Administrator- praca hybrydowa.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Aplikuj!

Zakres obowiązków:
-Utrzymanie i konserwacja systemów opartych na Linux i Microsoft,
-Praca nad podnoszeniem bezpieczeństwa systemów informatycznych,
-Utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej,
-Monitorowanie infrastruktury IT,
-Zapewnienie ciągłość działania usług i systemów informatycznych,
-Zapewnienie aktualnej dokumentacji technicznej,
-Współpraca z działem rozwoju oprogramowania z zakresu DevOps,
-Gotowość do obsługiwania dyżurów alarmowych.

Poszukiwane kompetencje:
-Zagadnienia sieciowe na poziomie CCNA (TCP/IP, DNS, DHCP, VLAN, VPN, routing),
-Znajomość systemów z rodziny Linux (Debian), wirtualizacji (Xen),
-Znajomość systemów z rodziny Windows Server,
-Znajomość języków skryptowych (bash, Python),
-LDAP, LVM, Radius,
-Umiejętność zarządzania serwerami: WWW (Apache, Nginx), poczty (postfix, dovecot), AD (samba 4), proxy (squid),
-Celem swobodnej komunikacji z jednostkami wymagana jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne rozumienie dokumentacji oraz komunikację w stopniu B2.

Mile widziane:
-Znajomość Docker, Jenkins oraz baz danych SQL.

Oferujemy:
-Zatrudnienie na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
-Stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów,
-Możliwość stałego rozwoju,
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
-Prywatną opiekę medyczną,
-Benefity,
-Możliwość pracy hybrydowej,
-Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Network & IT Systems Administrator. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."

Oferty pracy CorsonHR

Specjalista ds. Projektów
5 dni temu z lento.pl
Financial Controller/ Financial Director