Nauczyciel wspomagający

Miejsce pracy: Ząbki
Region: Mazowieckie
Nowoczesne przedszkole publiczne w świetnej lokalizacji na styku Targówka/Ząbek/Rembertowa (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 152; 05-091 Ząbki) z doskonałą komunikacją A-145 i A-345, zaprasza do współpracy na stanowisko:

Nauczyciel wspomagający

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie.
• Dobre warunki finansowe.
• Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego.
• Dodatkowe szkolenia w zakresie nauczania przedszkolnego.
• Miłą i bardzo życzliwa atmosfera pracy.
• Pełne wsparcie ze strony dyrekcji oraz pracowników przedszkola.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna za:
• Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęcia edukacyjne oraz prac wychowawczych z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym dla jednej grupy przedszkolnej.
• Udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne w doborze form i metod pracy z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym;

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, nadające kwalifikacje do zajmowanego stanowiska.
• Doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym jest mile widziane.
• Odpowiedzialność.Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.

1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).
2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iodgw@gowork.pl
3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa).
5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub do momentu wycofania zgody przez kandydata. Dane będą także przechowywane na potrzeby przyszłych prowadzonych rekrutacji jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.
6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego. postępowania rekrutacyjnego.

Oferty pracy GoWork.pl Serwis Pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
wczoraj z lento.pl
Doradca Klienta Biznesowego
wczoraj z lento.pl
Pedagog specjalny
wczoraj z lento.pl
Junior Key Account Manager
wczoraj z lento.pl
Key Account Specialist
wczoraj z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Nauczyciel wspomagający
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości