Nastawiacz Maszyn

Miejsce pracy: Goleniów
Region: Zachodniopomorskie
Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynier ów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres - eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 23 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już przeszło 1300 firm. Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju, dołącz do nas!

Międzynarodowe przedsiębiorstwo produkcyjne o wieloletniej tradycji poszukuje kandydata na stanowisko:

Nastawiacz Maszyn
Nr referencyjny: NM/09/19
Miejsce pracy: Goleniów

Wyzwania zawodowe, które czekają:
•Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
•Wykonywanie przeglądów oraz usuwanie drobnych awarii i usterek,;
•Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów;
•Nadzór techniczny nad maszynami w czasie trwania procesu produkcji;
•Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych obowiązków.

Jesteś naszym ideałem, jeśli:
•Posiadasz doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
•Masz wykształcenie techniczne (mile widziane średnie techniczne);
•Znasz budowę maszyn oraz sprawnie posługujesz się narzędziami pomiarowymi;
•Jesteś odpowiedzialny, dokładny oraz zaangażowany podczas realizacji zadań;
•Nie jest dla Ciebie wykonywanie obowiązków zawodowych w systemie 3-zmianowym.

Dołączając do nas, możesz liczyć na:
•Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
•Odpowiednie wynagrodzenie stałe, dodatki za pracę oraz bonus kwartalny;
•Pracę w doświadczonym, profesjonalnym oraz przyjaznym i zgranym zespole;
•Indywidualne podejście do każdego pracownika;
•Możliwość korzystania z benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, nauka języka angielskiego, wczasy pod gruszą.Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Oferty pracy daria.borowska@grupaprogres.pl

Aplikuj na stanowisko:
Nastawiacz Maszyn
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości