Narzędziowiec - Ślusarz - stała praca.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Region: Mazowieckie
Ślusarz Narzędziowiec

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu: tokarki, frezerki, szlifierki
• konserwacja, montaż , naprawa , mycie oraz przygotowywanie form wtryskowych do produkcji.

Wymagania:
• min 2 lata doświadczenie na stanowisku ślusarz narzędziowy,
• znajomość obsługi: tokarki, frezarki, wiertarki,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej 6-14; 14-22.

Oferujemy:
• wynagrodzenie 5000 zł/miesięcznie
• umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy
• prywatna opieka medyczna
• wolne weekendy

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Oferty pracy Level Work

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - OD ZARAZ
2 dni temu z lento.pl
2 dni temu z Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA