Murarz UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Włocławek
Region: Kujawsko-pomorskie
Firma TEMPHORY [nr 2562] zatrudni na terenie Czech Murarzy

Wymagania
• Minimum 5 lata doświadczenia
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Umiejętność pracy przy rożnych warunkach pogodowych

Obowiązki
• Budowa od podstaw budynków gospodarczych/DOMÓW MIESZKALNYCH
• Kontakt z holenderskim przełożonym i planowanie wykonywanych prac

Mile widziane
• Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy
• Darmowe mieszkanie oraz dojazdy do pracy
• Polska umowa o pracę ,ubezpieczenie
• Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres : spiotrowska@temphory.com.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA