Podobne oferty pracy

Murarz - Austria

EURO GROUP Łukasz Koszurpokaż opis

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko murarz. Wymagania: - wykształcenie..

2022-01-24 11:11:05
Wczoraj z Nuzle

Cieśla i Murarz - południe Niemiec

Pracownicy Budowlani Sp. z o. opokaż opis

Duże, niemieckie przedsiębiorstwo budowlane szuka do swojego zespołu Pracowników. Firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku pracy, gwarantująca dobre warunki, komfortowe zakwaterowanie i współpracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrud

2022-01-20 16:22:04
5 dni temu z lento.pl

Murarz NIEMCY, niemiecka umowa, wyjazd od zaraz!

Kahraman Bau GmbHpokaż opis

Legalna praca w Niemieckiej firmie! Budowy w całych Niemczech. Brygady z Polski. Niemiecka firma obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: MURARZ Frankfurt am Main / Niemcy Zapewniamy: -wysokie wynagrodzenie, -niemiecką umowę o pracę, -ubezpieczen

2022-01-20 13:50:32

Malarz-murarz

Komenda Miejska Policji w Opolupokaż opis

Zakres obowiązków:- Wykonywanie zleconych prac malarskich.- Systematyczne dokumentowanie zakresu wykonywanych prac i rozliczanie się z użytych materiałów.- Wykonywanie robót murarsko-tynkarskich zleconych do wykonania.- Informowanie kierownictwa o tr

2022-01-14 18:40:14
11 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Murarz (Austria) z j. niemieckim, umowa austriacka...

Agencja pracy Club Silesius nr 12098pokaż opis

Austria tu warto pracować! Wysokie zarobki, system wynagrodzeń z dietami, 13 i 14 pensja w roku, bliskość granicy, weekendy w domu, najwyższe standardy zakwaterowania i opieki zdrowotnej. Tak pracuje się Austrii. Servus! Witaj w Centrum Ofert Pracy w

2022-01-12 12:54:50
13 dni temu z lento.pl

PRACA DLA MURARZY W NIEMCZECH - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

ROSEGApokaż opis

Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy długoterminowej: MURARZY OBOWIĄZKI: • wszelkie prace murarskie • murowanie z użyciem cegieł klinkierow

2022-01-12 12:11:55

Murarz - Niemcy, darmowy samochód, mieszkanie

ART BAU GmbHpokaż opis

Niemiecka Firma ART Bau GmbH poszukuje specjalistów z branży budowlanej do pracy w Niemczech na swoich budowach. Jeśli potrafisz: - murować zgodnie ze sztuką budowlaną - czytać plany i schematy budowlane Jeśli posiadasz: - doświadczenie minimum 2 let

2022-01-11 21:03:34
14 dni temu z lento.pl

ZATRUDNIE MURARZ CIEŚLA SZALUNKOWY ZBROJARZ

pokaż opis

Firma zajmujÄ ca się budowÄ budynkĂłw jednorodzinnych oraz przemysłowych zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko: - murarz - cieśla szalunkowy - zbrojarz Oferuję regularne wynagrodzen (...)

2022-01-04 13:05:03
21 dni temu z opole24.pl