murarz

Miejsce pracy: Kalisz
Region: Wielkopolskie
Poszukuje do brygady białoruskich murarzy, w ramach uzupełnienia murarzy (najlepiej z Białorusi) , rozliczenie tygodniowe, tylko akord "każdy pracuje na siebie". Wymagana komunikatywna znajomość j. rosyjskiego lub j. polskiego , czyli żadnych osób z którymi jest problem z porozumieniem się.

Ponadto wszystkie osoby (kandydaci na murarzy) które przyjadą do Polski na budowę muszą mieć

1/zaświadczenie lekarskie o dopuszczeniu ich do pracy jako murarzy, koniecznie z możliwością pracy na wysokości. Zaświadczenie musi być sporządzone i podpisane przez lekarza polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego itp.

2/każdy z potencjalny kandydat na murarza musi mieć zabezpieczone pieniądze na opłacenie miejsca w hotelu robotniczym za pierwszy miesiąc, jest to kwota ca.600 złotych od osoby. Za kolejne miesiące pobytu w hotelu powinni pracując na budowie zarobić na siebie.

3/każdy z kandydat na murarza musi mieć zabezpieczone pieniądze na koszty wyżywienia do czasu pierwszego rozliczenia. Nie udzielam żadnych zaliczek dla nowoprzybyłych, nie zweryfikowanych.

4/każdy z kandydat na murarza musi mieć paszport COVID-19 z przebytego szczepienia lub zabezpieczone pieniądze na opłacenie badania-testu na COVID -19 w Polsce jest to kwota ca. 150 złotych od osoby. Jeżeli nie będzie miał paszportu COVID 19 a będzie oczekiwać na test COVID-19 to musi mieć zabezpieczone pieniądze na opłacenie hotelu kwarantanny jest to koszt 50 złotych za każdy dzień ale zasadą jest , że jak klient który wchodzi na „hotel kwarantannę” to wynajmujący żąda zapłaty min. 500 złotych za 7 dni.

5/każdy z kandydatów na murarza musi na start mieć własne ubranie robocze, w szczególności buty z noskami zgodnie z wymogami bhp w Polsce. Minimalny koszt takich butów bhp z noskami w Polsce to 60 złotych a ubiór roboczy to 250 złotych. Problem w tym, że jeżeli kandydat okaże się nieprzydatny do pracy na budowie to nikt po kimś nie będzie nosił butów ani ubrania.

6/każdy z kandydatów na murarza musi posiadać umiejętność wymurowania minimum ilości ścian zgodnie z normami określonymi w Katalogach Nakładów Rzeczowych Ministerstwa Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa Rzeczypospolitej Polskiej a w szczególności: KNR 2-01; 2-02 Tom I i Tom II „Konstrukcje budowlane” i inne KNR -y. Podstawę do ustalenia i obliczenia wynagrodzenia stanowi obmiar robót z natury oraz normy/wskaźniki do kosztorysowania (KNR).

Jestem radcą prawnym oraz posiadam uprawienia budowlane z wpisem na listę w Polskiej Izbie Inzynierów Budownictwa wobec powyższego jestem w stanie szybko zweryfikować umiejętności zawodowe potencjalnego kandydatka który deklaruje , że jest murarzem.
AGROOIL Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Kowalczyk
ul. Widok 7-9/2 , 62-800 Kalisz, Polska
NIP:618-100-89-64
Regon:250 - pokaż numer telefonu - 250476826-00030
e-mail: agrooil@o2.pl
telefon + 48 606 - pokaż numer telefonu - 606960116

Oferty pracy AGROOIL Dariusz Kowalczyk

zatrudnie murarza
2 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
murarz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości