Monter - praca od zaraz

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Zadania:
- montaż platform parkingowych dla samochodów osobowych
- proste prace monterskie

Wymagania:
- chęci do pracy
- zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:
-umowa zlecenie ( po okresie próbnym umowa o pracę)
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30
- miłą atmosferę
- wynagrodzenie: 25 zł / h

Podobne oferty pracy:

Instalator - Monter

Twój zakres obowiązków, Instalacja systemów parkingowych - montaż i podstawowa konfiguracja sprzętu, Dokumentowanie przeprowadzonych prac (protokoły powykonawcze i zdawczoodbiorcze)

2022-11-27 18:40:19
Car Park Sp. z o. o
2 dni temu z pracuj.pl

Monter Płatowców - Ślusarz

Twój zakres obowiązków, Na co dzień praca montera polega na pozycjonowaniu części na przyrządach według instrukcji i rysunku technicznego,, wierceniu, rozwiercaniu i nitowaniu przy użyciu narzędzi pneumatycznych,, wykonywaniu uszczelniania..

2022-11-27 14:40:13
Airbus Poland S.A

Elektryk Monter

PGB Human Resources poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Elektryka Montera dla firmy, która zajmuje się realizacją montaży technologii scenicznej i przemysłowej. Trzydziestoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów sterowania dla linii tech

2022-11-25 08:07:29
PGB Human Resources
4 dni temu z lento.pl

SPAWACZ / ŚLUSARZ / MONTER - NIEMCY

Firma TNS Sp. z o.o. zatrudni w zakładzie produkcyjnym TNS Zawadzkie (woj. Opolskie) oraz na kontraktach zagranicznych w Niemczech: • SPAWACZY – spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; • ŚLUSARZY -umiejętność posługiwania się e

2022-11-24 13:48:47
TNS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5 dni temu z lento.pl

Monter rusztowań

Zatrudnię montera rusztowań , z uprawnieniami lub bez. Praca na terenie Warszawy i okolic. Usługi Budowlane Krecik Dagmara Ciechanowska. Tel. kontaktowy : 794-444-464 - Krzysztof

2022-11-24 09:19:02
Usługi Budowlane Krecik Dagmara Ciechanowska

Monter/Mechanik/Elektromonter

40 - 80 zł/godzina

2022-11-23 12:37:16
Spawalnik Sp. Z O.O
6 dni temu z pracazarogiem.pl

Monter rusztowań - Dania

Opis stanowiska: • Montaż oraz demontaż rusztowań rurowych • Praca na wysokości • Odpowiedzialność za prawidłowe posadowienie, zakotwienie i montażu rusztowań • Zakładanie i usuwanie poręczy ochronnych, siatek ochronnych, tuningu, podłóg i ograniczni

2022-11-22 16:11:10
JOBS.PL SA
7 dni temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA