Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Mechanik - Monter maszyn i urządzeń

Wynagrodzenie: od 2364 do 3101 zł netto miesięcznie Na czym polega praca?montaż i instalacja maszyn i urządzeń produkcyjnychrozruch maszynprzeglądy technicznekonserwacja i regulacja oraz ocena s

2022-05-20 18:16:11
POWIATOWY URZĄD PRACY W KARTUZACH
2 dni temu z dryg.pl

Monter wykładzin

Zakres obowiązków:montaż wykładzin Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnySposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcyPracodawca:Alton łucza

2022-05-20 18:44:35
Alton łuczak piotr
2 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Elektryk / Monter - Fotowoltaika, Alarmy, Monitoring

Zakres obowiązków: Montaż okablowania na obiekcie, obszywanie rozdzielni elektrycznych/automatyki, montaż systemów alarmowych, monitoringu, montaż konstrukcji oraz paneli fotowoltaicznych (praca na wy ..

2022-05-18 11:48:04
4 dni temu z lm.pl

OPERATOR MASZYN - MONTER OKIEN PCV

Firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko operator maszyn - monter okien PCV przy produkcji okien. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy, zaang ..

2022-05-17 11:48:04
5 dni temu z lm.pl

Praca dla monterów i spawaczy

Firma Montaż Spaw zatrudni doświadczonych monterów i spawaczy konstrukcji stalowych oraz rurociągów ciśnieniowych z uprawnieniami ponadpodstawowymi UDT, TUV. Proszę dzwonić do godziny 18:00

2022-05-17 10:57:38
Montaż-spaw
5 dni temu z lento.pl

Monter przemysłowy

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie...

2022-05-15 01:14:53
Artur
7 dni temu z trojmiasto.pl

Monter konstrukcji hal

Firma produkcyjna Hugehalls Group S.A. poszukuje pracownika do pracy na stanowisko Montera konstrukcji hal. W zakresie obowiązków prace związane z montażami produkowanych hal. Gotowość do pracy w del ..

2022-05-14 11:48:06
8 dni temu z lm.pl

Monter instalacji pomp ciepła, hydraulik

GIOSAN S.C. działająca w branży odnawialnych źródeł energii poszukuje pracownika na stanowisko:Miejsce pracy: Konin – teren woj. wielkopolskiego.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:· Montaż pomp ciepła· Wykonywanie ins ..

Monter izolacji termicznych

2022-05-14 09:12:14
Randstad Polska
8 dni temu z randstad.pl