Monter mebli - Niemcy

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie
Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER KUCHNI I MEBLI


Miejsce pracy: 87435 Kempten
94032 Passau
88045 Friedrichshafen


Wynagrodzenie: 10,62 € brutto / godz. + dieta 40 € netto / dzień

Wymagania:
doświadczenie
podstawy niemieckiego
prawo jazdy i auto

Obowiązki:
Montaż kuchni oraz mebli
praca dla niemieckiej sieci sklepów meblowych w rejonach podanych miejscowości

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Praca na 2 zmiany
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

info@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka , ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.Oferty pracy Work Time

Kucharz/ Pomoc kuchenna (m/k) - Niemcy - Berlin
2 miesiące temu z lento.pl
Monter konstrukcji z certyfikatem MAG- Niemcy-...
2 miesiące temu z lento.pl
Magazynier - Niemcy - bez znajomości niemieckiego
2 miesiące temu z lento.pl
Spawacz TIG/ MAG - Niemcy - bez znajomości niemieckiego
2 miesiące temu z lento.pl
Monter mebli - Niemcy
2 miesiące temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Monter mebli - Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości