Monter Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Famur Pemug Sp. z o.o., należąca do Grupy Famur Famak, prowadząca działalność związaną między innymi z budową górniczych wyciągów szybowych, zakładów przeróbki kopalin oraz innych zakładów przemysłowych w układzie pod klucz, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Monter Konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
- montaż konstrukcji stalowych i urządzeń dla przemysłu wydobywczego i energetycznego,
- spawanie konstrukcji stalowych.

Nasze wymagania:
- wykształcenie zawodowe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.),
- świadczenia socjalne.


Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Pemug Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 105 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”


W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Famur Pemug Sp. z o.o. prosimy także o dołączenie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Pemug Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 105 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.” (opcjonalnie).


Jednocześnie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Famur Pemug Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 105, 40-750 Katowice, NIP 626 - pokaż numer telefonu - 6260018075, REGON 271 - pokaż numer telefonu - 271971950, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000145823. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Kodeks Pracy oraz zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu zakończenia przyszłych postepowań rekrutacyjnych lub wycofania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych (nr telefonu, e-mail) jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Nie podanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Aplikuj na stanowisko:
Monter Konstrukcji Stalowych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości