Monter Izolacji Przemysłowych - praca w Belgii lub Holandii

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: Podkarpackie
SFS International Sp. z o.o. Sp. k. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w Holandii , Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce). Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą. Jesteśmy z Wami na każdym etapie zatrudnienia. Nasi specjaliści wspierają Was na każdym kroku rekrutacji, a polscy koordynatorzy w docelowym miejscu pracy.

Dołącz do naszego zespołu jako

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH
(praca w Holandii lub Belgii)

Nasza oferta:
• Umowa o pracę na warunkach holenderskich lub polska umowa w trybie oddelegowania (w zależności od projektu)
• możliwość stabilnej i długotrwałej współpracy
• zarobki do 550€ tygodniowo (w zależności od doświadczenia)
• cotygodniowe wypłaty
• bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• darmowe ubezpieczenie

Czym będziesz się zajmować:
• przygotowywanie obróbek blacharskich na warsztacie i na budowie: montaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych na obiektach przemysłowych

Potrzebne kompetencje:
• doświadczenie zawodowe zdobyte na obiektach przemysłowych - min. 0,5 roku
• certyfikat SCC/VCA
• znajomość rysunku technicznego
• dokładność i sumienność

Mile widziane:
• prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
• komplet własnych narzędzi
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego lub francuskiego (w zależności od projektu)

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy do aplikowania!
Prosimy o załączenie CV klikając w przycisk "aplikuj" lub kontakt na numer tel.:
790 - pokaż numer telefonu - 790 780 975

Podobne oferty pracy:

Monter instalacji klimatyzacji, wentylacjimozliwość...

Zakres obowiązków:montaż klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji - prace hydrauliczne Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: dobra organizacja pracyInne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność posługiwania się elekt

2022-09-30 18:41:42
Jolanta chajec
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Monter konstrukcji dachowych

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branża: Budownictwo Kra

2022-09-30 10:32:31
Interimax
Wczoraj z lento.pl

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Zakres obowiązków:- Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, - układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, - montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd., - poprawneodczytywan

2022-09-29 18:41:51
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

HYDRAULIK / MONTER OGRZEWANIA atrakcyjne zarobki

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2022-09-29 17:04:28
Agencja Pracy Koncepcja
2 dni temu z lento.pl

Monter instalacji chłodniczych i klimatyzacji

Francuska firma współpracująca z GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje szefa ekipy do pracy przy montażu instalacji chłodniczych i klimatyzacji. Miejsce pracy: Saint-Sylvain-d’Anjou, Francja Korzyści: • STAWKA CAŁKOWITA: 15,96 euro brutto/h +dieta

2022-09-28 13:22:28
GRH Polska
3 dni temu z lento.pl

Monter elewacji

Francuska firma współpracująca z GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje doświadczonych fachowców do prac budowlanych za granicą. Miejsce pracy: Annemasse, Alpy Francuskie Gwarantujemy: • Wynagrodzenie na poziomie ok. 11000 zł netto (na rękę) i comi

2022-09-28 13:21:49
GRH Polska

Monter konstrukcji aluminiowych

Zakres obowiązków:praca na hali montażowej, skręcanie profili w konstrukcje przy pomocy narzędzi Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnyLi

2022-09-27 18:41:39
ALDOOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ...
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Monter instalacji - bez doświadczenia

Firma G &G z Rzeszowa poszukuje do pracy na stanowisko: Monter Paneli Fotowoltaicznych – osoba do przyuczenia Jeśli nie masz doświadczenia, masz chęci do pracy i szukasz firmy, która Cię doceni i umożliwi Ci szybki rozwój to trafiłeś idealnie. Przesz

2022-09-27 13:32:24
G. g sp. z o.o
4 dni temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA