Podobne oferty pracy

Mistrz TechnicznyNowe

pokaż opis

Zakres obowiązków: Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99;..

2018-11-12 14:40:34address
Dzisiaj z pracuj.pl

Pracownik ProdukcjiNowe

pokaż opis

Pracownik Produkcji (m/k) Freiburg im Breisgau • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę • Wymiar pracy: Pełen • Wymagany język niemiecki: nie Zakres obowiązków • kontrola jakości towaru i wysylki..

2018-11-12 08:38:06address
Dzisiaj z Nuzle

Czechy - Operator produkcji - Do przyuczenia...

pokaż opis

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna..

2018-11-11 17:32:31address
Wczoraj z Nuzle

Lider Zmiany

pokaż opis

Opis stanowiska: Zapewnianie bezpieczeństwa, jakości oraz przestrzegania wewnątrzzakładowych standardów w obszarze produkcyjnym Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego Dbałość o optymalne wykorzystywanie zasobów i materiałów..

2018-11-11 14:40:32address
Wczoraj z pracuj.pl

Pracownik Produkcji bez doświadczenia

pokaż opis

Zadania: • Proste prace manualne przy wykańczaniu tapicerki samochodowej • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Wymagania: • Chęć do nauki nowych umiejętności (oferujemy kompleksowe przeszkolenie w zawodzie) • Gotowość do pracy w systemie 3-zmiano

2018-11-10 15:25:09address
2 dni temu z infopraca.pl

Operator Linii Montażu

pokaż opis

Czego oczekujemy: Przestrzegania zasad BHP, norm jakości i standardów produkcji obowiązujących w zakładzie, Instalowania części oraz komponentów w produkcie podczas montażu zgodnie zprocesem produkcyjnym, Używania niezbędnych narzędzi i aparatury..

2018-11-10 14:40:33address
2 dni temu z pracuj.pl

Pakowacz

pokaż opis

Poszukujemy osoby do pracy w Dziale Przepakowań. Praca polega na ręcznym przepakowywaniu produktów żywnościowych, przyklejaniu stickerów, skanowaniu, foliowaniu kartonów, palet. ..

Mistrz Produkcji

pokaż opis

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: koordynowanie procesu produkcyjnego: realizację planu produkcyjnego, wydajności i jakości produkcji, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, przestrzeganie standardów..