(Młodszy) Specjalista ds. Opakowań (branża spożywcza)

Miejsce pracy: Kalisz
Region: Wielkopolskie
Dołącz do nas na stanowisko:
(Młodszy) Specjalista ds. Opakowań (branża spożywcza)

Miejsce pracy (do wyboru Kandydata:
- Chechło Pierwsze k. Pabianic – ul. Torowa 13: 250 m od stacji PKP ze stacji początkowych Łódź Widzew, Fabryczna, Sieradz, Zduńska Wola; linia D (trasa: Pabianice - Łask; bezpłatny parking)
- Kalisz – ul. Grzybowa 5: 400-450 m od stacji MPK – linie 13, 15, 18, 19, 22; bezpłatny parking
- Łódź – ul. Piotrkowska 60: 400-500 m - linie 2A, 2B, 3A, 3B, 6, 7, 11, 57; 1100 m od dw. Łódź Fabryczna

Główne zadania:
- Prowadzenie i weryfikowanie projektów graficznych dotyczących nowych opakowań w powierzonych kategoriach,
- Prowadzenie i nadzorowanie pracy z agencjami graficznymi i drukarniami,
- Tworzenie i archiwizowanie specyfikacji jakościowych dotyczących opakowań,
- Koordynowanie wewnętrznych testów prób opakowań,
- Poszukiwanie nowych dostawców opakowań.
Nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia w powyższym zakresie, ale interesujesz się tematyką opakowań wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i potrafisz udowodnić swoją motywację do zdobywania doświadczeń – aplikuj! Nie mroź swoich działań!

Wymagania:
- Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (materiałoznawstwo, poligrafia, papiernictwo lub pokrewne),
- Znajomość prawa dot. opakowań do żywności w stopniu minimum podstawowym,
- Dobra znajomość opakowań z przynajmniej jednej wymienionej kategorii: kartony zbiorcze z tektury falistej, kartoniki z tektury litej, opakowania z tworzyw sztucznych,
- Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym (np. podstawowe funkcje, wyszukaj pionowo, tworzenie zestawień i wykresów),
- Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1),
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność,
- Umiejętność i chęć współpracy w zespole,
- Prawo jazdy kat. B.,
- Doświadczenie zawodowe zdobyte na pokrewnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
- Dla osób chcących się rozwijać - nauka od podstaw dziedziny opakowań wykorzystywanych w branży spożywczej, dla osób posiadających pierwsze doświadczenia - możliwość zdobycia wiedzy eksperckiej w powierzonych kategoriach opakowań,
- Współpracę z przyjaznym, wspierającym i profesjonalnym zespołem specjalistów,
- Pełen proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, opiekuna wdrożenia i działu,
- Akcja Rekomendacja – możliwość uzyskania dodatkowej premii do 1500 PLN za polecenie znajomego do pracy,
- Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, raz na kwartał lub częściej - duże paczki lodowe do domu.

Formalności:
- umowa o zastępstwo z realną możliwością przedłużenia zatrudnienia ze względu na stały rozwój firmy, nowe inwestycje i zwiększające się portfolio klientów;
- praca w jednej z 3 lokalizacji (do wyboru) – Chechło Pierwsze, Kalisz lub Łódź;
- wynagrodzenie dwuskładnikowe - płaca zasadnicza + kwartalna premia uznaniowa, adekwatna do wiedzy i doświadczeń zawodowych;
- narzędzia pracy umożliwiające efektywne wykonywanie powierzonych zadań, w tym laptop i telefon.

Aplikuj do nas śmiało! Nie mroź swoich działań!
Analizy aplikacji dokonujemy z dużym zaangażowaniem. Kontakt z naszej strony następuje często jeszcze tego samego dnia lub kolejnego, a maksymalny czas na odzew to 5 dni roboczych. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w przypadku tej rekrutacji, zachęcamy do wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach – a być może już za jakiś czas będziemy w stanie zaoferować Ci bardziej dopasowaną i atrakcyjniejszą propozycję współpracy.
Dziękujemy za poświęcony czas oraz zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej lodowej społeczności.

Etapy rekrutacji:
1. Odbieram i analizuję Twoje CV
2. Dzwonię do Ciebie, umawiamy się na rozmowę online i poznajemy się
3. Spotykasz się z przyszłym przełożonym (online lub na miejscu)
4. Organizujemy zatrudnienie!
Skontaktuj się ze mną – Natalia Rosół, HR Business Partner (Natalia.Rosol(małpa)kilargo.pl)

O nas:
Od ponad 20 lat produkujemy dla wszystkich miłośników dobrych lodów i deserów mrożonych produkty, które są dostępne już nie tylko w Polsce, ale również w Europie, Azji, Afryce czy Ameryce Południowej! Nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy, udoskonalając swoje receptury, aby zaskakiwać Ciebie pysznymi lodami. Znajdujemy niekonwencjonalne rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie zaspokoić kubki smakowe nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza wykwalifikowana kadra ekspertów dba o to, by dostarczany produkt spełniał wymagania najwyższej jakości, zarówno pod kątem receptury, jak i faktury czy opakowań. Możesz rozwijać się z nami zawodowo w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym lub w biurze handlowym w Łodzi.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest FF Marka Własna Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź (KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000046958)
2. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w którym Pan/Pani uczestniczy, a w razie wyrażenia stosownej zgody również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
3. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) [art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO: „1. Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków: a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów; b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy”]
4. Przysługuje Pani/Panu:
prawo dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
prawo do przenoszenia danych;
prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
w zakresie, jakim podstawę przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, iż nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Podanie danych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.
6. Odbiorcami udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione przez administratora – pracownicy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego wykonywania pracy; zleceniobiorcy/usługodawcy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego świadczenia usług; inne osoby, o ile jest to niezbędne i pozostaje w zgodzie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
7. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą służyły podejmowaniu decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym nie będą podlegały profilowaniu.
9. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego miesiąca od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez FF Marka Własna Sp. z o.o., w którym Pani/Pan uczestniczy, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o.– przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody.
10. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod(małpa)ffmw.pl.

Oferty pracy FF Marka Własna

Młodszy Automatyk w dziale utrzymania ruchu
2 miesiące temu z lento.pl
Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu!
2 miesiące temu z lento.pl
Pracownik produkcji - stabilna praca (okolice...
2 miesiące temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Specjalista ds. Social Media

Potrzebna osoba do prostej pracy na stanowisko Specjalista ds. Social Media dla każdego, która: - Zna podstawową obsługę komputera / smartfona - Nie boi się nowych wyzwań - Swobodnie porusza się po internecie. Działamy na gotowych skryptach...

2023-03-27 23:00:50
3500 - 8100 zł
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Specjalista eksportu ds. sprzedaży z j. angielskim

Twój zakres obowiązków, Obsługa bieżących kontrahentów., Budowanie dobrych relacji z klientami., Przygotowywanie ofert handlowych., Realizacja zamówień eksportowych., Wykonywanie analiz i raportów...

2023-03-27 14:40:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k 
2,6 
Wczoraj z pracuj.pl

Specjalista ds. zarządzania jakością

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i łatwo nawiązujesz kontakty? Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu i realizować założone plany? W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ – umowa na zastępstwo, z..

2023-03-27 14:04:22
od 5390 zł
PAULA Ingredients 
4,8 
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. E-Commerce

Szacunek, uczciwość, doskonałość, kreatywność i pasja to wartości, które są Ci bliskie? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszego zespołu na stanowisko: SPECJALISTA DS. E-COMMERCE Miejsce pracy: Kalisz CO OFERUJEMY: - Atrakcyjne wynagrodzenie -..

2023-03-27 14:04:18
PAULA Ingredients 
4,8 
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. Nieruchomości Energetycznych

Chcesz pracować jako Specjalista ds. Nieruchomości Energetycznych? Sprawdź ogłoszenie i dołącz do nas!

2023-03-23 17:09:01
Energa - operator s.a. oddział w kaliszu
5 dni temu z energa.pl

Specjalista eksportu ds. sprzedaży z j. angielskim

PORTOS TR7 jest producentem rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych. Firma posiada dwie lokalizacje: w Kaliszu i Kucharach. Łącznie zatrudnia ponad 700 pracowników. Zespół składa się..

2023-03-23 15:02:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PORTOS TR7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ... 
2,7 
5 dni temu z hrlink.pl

Specjalista ds. transportu

Twój zakres obowiązków, Organizacja transportu dla firmy produkcyjnej, Sprzedaż ładunków na giełdzie transportowej, negocjacja cen, Pozyskiwanie nowych przewoźników, Kontakt ze stałymi przewoźnikami, utrzymywanie relacji z firmami transportowymi,..

2023-03-23 10:40:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FF MARKA WŁASNA SP Z O O 
4,7 
5 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. E-commerce

Szacunek, uczciwość, doskonałość, kreatywność i pasja to wartości, które są Ci bliskie? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszego zespołu na stanowisko: SPECJALISTA DS. E-COMMERCE Miejsce pracy: Kalisz CO OFERUJEMY: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Dost

2023-03-23 09:01:55
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PAULA
5 dni temu z lento.pl

Specjalista ds. zarządznia jakością

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i łatwo nawiązujesz kontakty? Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu i realizować założone plany? W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ – umowa na zastępstwo, z możliwości

2023-03-23 08:59:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PAULA
5 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
(Młodszy) Specjalista ds. Opakowań (branża spożywcza)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości