Młodszy specjalista w zespole e-commerce

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. Finance Care posiada doskonałą znajomość kultur organizacyjnych sektora finansowego, konsekwentnie wdraża politykę jakości usług, wykorzystuje nowe technologie jako wsparcie systemów zarządczych i komunikacji z Klientem.

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z Banków w Polsce, poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w branży finansowej. Zdobycie doświadczenia i rozpoczęcie ścieżki kariery w Banku gwarantujemy na stanowisku: Młodszy specjalista w zespole e-commerce.

Opis stanowiska
• Telefoniczny kontakt z Klientami Banku w celu sprzedaży produktów bankowych;
• Sporządzanie wniosków kredytowych oraz wstępna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta;
• Udzielanie informacji Klientom nt. aktualnej oferty produktowej banku;
• Dbanie o pozytywny wizerunek Banku.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Komunikatywności i dobrej dykcji,
• Wykształcenia min. średniego,
• Niekaralności,
• Dyspozycyjności do pracy również w weekendy.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Elastyczny wymiar czasu pracy - w zależności od Twojej dyspozycyjności zatrudnimy Cię na 1/2, 3/4, 7/8 lub pełny etat,
• Pracę w zgranym Zespole i w dogodnej lokalizacji,
• Bogaty pakiet socjalny (Sponsorowana opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, całkowicie bezpłatne ubezpieczenie na życie, dodatek do wypoczynku),
• Szkolenie wdrażające na start i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@financecare.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@financecare.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Oferty pracy Finance Care

Doradca Klienta
8 godzin temu z pracuj.pl
Młodszy Specjalista E-Commerce
2 tygodnie temu z pracuj.pl
Specjalista ds. Księgowości
2 tygodnie temu z pracuj.pl
Młodszy Doradca ds. Realizacji Zleceń Klienta
3 tygodnie temu z pracuj.pl
Konsultant ds. wsparcia Call Center
3 tygodnie temu z pracuj.pl
Aplikuj na stanowisko:
Młodszy specjalista w zespole e-commerce
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości