Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Pruszków
Region: Mazowieckie
Nasz klient to niezależna globalna korporacja motoryzacyjna zatrudniająca 5650 pracowników na całym świecie. Obecnie działa w 14 krajach posiada 12 lokalizacji produkcyjnych oraz 15 biur sprzedaży.
Ze względu na dynamiczny rozwój firmy i nowego centrum usług w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Młodszego Specjalisty ds. Księgowości

Miejsce pracy: Pruszków, ul.3 maja- niedaleko stacja SKM

Obowiązki:
• Przetwarzanie faktur zakupu i not kredytowych
• Wystawianie not debetowych
• Rozliczanie kosztów delegacji
• Pomoc w zamknięciu miesiąca
• Wystawianie faktur sprzedażowych
• Weryfikacja, klasyfikacja oraz księgowanie dokumentów.

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego (Umożliwiająca swobodne czytanie)
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Podstawowa znajomość rachunkowości
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet medyczny
• Ubezpieczenie grupowe
• Przyjemną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”


INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata; Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

AWG SP. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
Aplikuj na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. Księgowości
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości