Młodszy konsultant techniczny - Praca w Krakowie

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Praca na stanowisku młodszego konsultanta technicznego dedykowana osobą niepełnosprawnym.

 Miejscem pracy jest Kraków - centrum.

 wynagrodzenie miesięczne to 2438 zł brutto

opis stanowiska:

- telefoniczne rozwiązywanie problemów technicznych związanych z np niedziałającym internetem, potrzeba konfiguracja internetu
- sprzedaż wybranych usług.

Wymagania wobec pracownika:

-rozeznanie w sprawach nowych technologii,
- smykałka do spraw technicznych
- dyspozycyjność.

 Co oferujemy? :

 - umowę o prace na całym etacie
- stałe wynagrodzenie plu system premiowy
 - praca po 7 godzin, bez nad godzin, praca w dzien(w przedziale od 6-22)

osoby zainteresowane prosze o kontakt pod numerem telefonu 883 340 242 lub na adres email bartosz.swider@a-trybut.pl

Oferty pracy Polski HR-A-TRYBUT

KONSULTANT TECHNICZNY
4 dni temu z lento.pl
Pracownik kuchni
6 dni temu z lento.pl
Pakowanie lekkich elementów
Pracownik Cateringu z orzeczeniem
kucharz
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA