Mechatronik utrzymania ruchu z j.niemieckim - Praca Niemcy

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Niemcy , Saksonia

Opis stanowiska:
• prace naprawcze i konserwacyjne zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
• uruchamianie i konserwacja maszyn z linii produkcyjnej,
• usuwanie awarii,
• utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnej,
• wykonywanie dokumentacji z przeprowadzonych napraw,
• wprowadzanie rozwiązań usprawniających bieżące działanie linii produkcyjnej.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne, m.in. elektronik przemysłowy, mechanik przemysłowy, mechatronik,
• doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnych,
• gotowość do pracy trzy zmianowej oraz pracy w soboty (jeśli będzie taka konieczność),
• gotowość do wezwań w przypadku awarii,
• wysoka odpowiedzialność i jakość pracy,
• umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,
• zaangażowanie, motywacja i wysoka efektywność wykonywanej pracy,
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
• miejsce pracy – Saksonia u przedsiębiorcy z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku,
• legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (druk A1, karta EKUZ),
• bezpłatne wyrobienie niemieckiej książeczki pracy przy żywności,
• stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
• zarobki 2300 - 2800 euro netto miesięcznie,
• praca w systemie trzy - zmianowym,
• koszty zakwaterowania w całości pokrywa Pracodawca,
• możliwość docelowego zatrudnienia u niemieckiego Pracodawcy.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: ‚Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.’ ‚Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.’ ‚Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Oferty pracy HR Navigator

PRACOWNIK MAGAZYNU / MAGAZYNIER -bez znajomości...
wczoraj z szybkopraca.pl
Pracownik fizyczny - 1500 euro netto/mc!! praca...
wczoraj z lento.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA