Podobne oferty pracy

Mechatronik - Niemiecka umowa o pracę

pokaż opis

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Nie

2018-10-19 11:46:45address
3 dni temu z lento.pl

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK PRZEMYSŁOWY

pokaż opis

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego o nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. O

2018-10-18 13:38:59address
4 dni temu z lento.pl

Mechatronik

pokaż opis

Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstw

2018-10-12 13:56:49address
10 dni temu z lento.pl

Mechatronik – praca w Niemczech – Karlsruhe

pokaż opis

Podstawowe obowiązki: • naprawa oraz serwis pojazdów Iveco, MAN lub Mercedes – samochodów dostawczych oraz ciężarowych, naczep i przyczep, • utrzymanie pojazdów w dobrym stanie technicznym..

2018-10-04 11:41:57address
18 dni temu z Nuzle

pokaż opis

2018-10-04 11:40:19address

Mechatronik

pokaż opis

Oferujemy:Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcęAtrakcyjne wynagrodzenie oraz premieRealną możliwość rozwoju w ramach struktur organizacjiBezpłatny dojazd do Bielan Wrocławskich z WrocławiaBogaty pakiet benefit

2018-09-28 11:54:35address
24 dni temu z jobs.pl

Mechatronik

pokaż opis

Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Doświadczenie na stanowisku mechanika / mechatronika Znajomość rysunku technicznego Znajomość sterowników PLC Uprawnienia SEP min. do 1 kV Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m. Gotowość do pracy

2018-09-27 18:07:12address
25 dni temu z gratka.pl

Mechatronik

2018-08-08 09:40:02address
75 dni temu z manpower.pl