Mechanik/ Elektromechanik - Chełmno

Miejsce pracy: Chełmno
Region: Kujawsko-pomorskie
ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1000 osób, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: mechanik /Elektromechanik autobusowyZadania:

- diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych,
- przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów zgodnie z wymaganiami producentów oraz wewnętrznymi procedurami przedsiębiorstwa,
- prowadzenie dokumentacji warsztatowej związanej z naprawami autobusów oraz przeglądami okresowymi,

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe techniczne (mile widziany profil mechanik samochodowy lub elektromechanik samochodowy),
- mile widziane doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym, najlepiej przy obsłudze pojazdów użytkowych,
- Dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność (praca zmianowa),Oferujemy:

Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
Dobre warunki zatrudnienia, pakiet socjalny
Szkolenie wdrażające w obowiązki
Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespoleJesteś zainteresowany? Dzwoń: 722 - pokaż numer telefonu - 722 330 686, lub prześlij nam swoje CV!
Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 527 - pokaż numer telefonu - 527218555 9, REGON: 13271157 Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie https://arriva.pl/286/polityka-prywatnosci-2-3

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio. Dodatkowo, można umieścić zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.


Aplikuj na stanowisko:
Mechanik/ Elektromechanik - Chełmno
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości