MECHANIK/EKETRONIK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY PRACA SAKSONIA

Miejsce pracy: Lipsk
Region: Podlaskie
Zadania:

• Konserwacja i naprawa urządzeń i części urządzeń
• Kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów mechanicznych
• Dokonywanie bieżących napraw
• Usuwanie usterek
Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w zawodzie lub na w/w stanowisku
• Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferujemy:
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl lub rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 - pokaż numer telefonu - +48 515 909 950, +48 571 - pokaż numer telefonu - +48 571 322 116, +48 572 - pokaż numer telefonu - +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Oferty pracy HR Navigator

MAGAZYNIER W SORTOWNI GLS
2 dni temu z szybkopraca.pl
MAGAZYNIER START OD ZARAZ! NIEMCY 1500 EURO NETTO
4 dni temu z lento.pl
PRACOWNIK FIZYCZNY – PRACA NIEMCY
5 dni temu z szybkopraca.pl
Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac
5 dni temu z pracuj.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA