MECHANIK

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: Śląskie
Human & Hunter Sp. z o.o. od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Nasz klient to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Poszukujemy na stanowisko: mechanik .

lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Twoją rolą będzie:

- dbasz o prawidłowy stan maszyn i urządzeń produkcyjnych na terenie zakładu odlewni żeliwa

- wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne

- realizujesz okresowe przeglądy

- serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne

- współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi

- planujesz i zamawiasz części, których potrzebujeszNasze wymagania

- wykształcenie średnie

- doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

- umiejętność pracy zespołowej

- zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowymMile widziane

- zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

- uprawnienia SEP, spawalnicze

- uprawnienia do obsługi wózków widłowychOferujemy:

- pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

- darmowy dojazd do pracy dla pracowników z takich miast jak : Sosnowiec, Mysłowice, Tychy ,Katowice ,Olkusz ,Zawiercie ,Jaworzno ,Częstochowa ,Lelów ,Ogrodzieniec ,Myszków ,Siemianowice Śląskie ,Czeladź ,Będzin)

- premie miesięczne zespołowe

- premia miesięczna indywidualna (frekwencyjna)

- system nagród KAIZEN

- Coroczny system podwyżek

- prywatna opieka medyczna za 1zł

- wczasy pod gruszą

- ubezpieczenie grupowe

- bony żywnościowe i paczki świąteczneProsimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human & Hunter Sp. z o.o.”

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Human & Hunter Sp. z o.o. prosimy nie uwzględniać w klauzuli ostatniego zdania.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human & Hunter Sp. z o.o. 40-015 Katowice, ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo*małpa*sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Oferty pracy Human & Hunter Sp. z o. o.

Aplikuj na stanowisko:
MECHANIK
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości