Mechanik pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Zgorzelec
Region: Dolnośląskie
Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. Obecnie zatrudniamy około 2000 pracowników. Odnosimy sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

W związku z dynamicznym rozwojem, zatrudnimy współpracowników na stanowisku:

mechanik pojazdów ciężarowych, naczep; budowlanych, osobowych
Miejsce Pracy: ZgorzelecPracując z Nami, zyskujesz:

• Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia – umowa o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
• Dodatkowe wynagrodzenie tytułem wyjazdów w kraju i za granicę – 20zł netto/h
• Praktyczny trening wdrożeniowy
• Merytoryczne wsparcie zespołu
• Ścieżkę specjalistycznych szkoleń w autoryzowanym serwisie SCANIA
• Zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczeń


Zakres obowiązków:
• Diagnozowanie problemów
• Naprawa i obsługa techniczna samochodów osobowych, ciężarowych, naczep, osobowych, budowlanych
• Bieżąca obsługa eksploatacyjna pojazdów należących do floty
• Współpraca z magazynem w zakresie doboru i zamówień części koniecznych do naprawy pojazdów ciężarowych, naczep; budowalnych, osobowych


Wymagania:

• Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy samochodów ciężarowych, naczep, osobowych, budowlanych
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane kat. C
• Minimum rok doświadczenia
• Umiejętność pracy w zespole

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na maila: rekrutacja@citronex.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 510 - pokaż numer telefonu - 510 896 280

Dziękujemy za aplikację!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64
59-900 Zgorzelec (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:
„Zgadzam się na udostepnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.
W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem iod@citronex.pl
Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.
Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem iod@citronex.pl

Oferty pracy Citronex

7 godzin temu z Nuzle
Specjalista ds. logistyki i magazynowania
5 dni temu z lento.pl
Kierowca C+E - wywrotka
tydzień temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Mechanik pojazdów ciężarowych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości