Mechanik maszyn rolniczych PRACA W NIEMCZECH

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w niemczech osób na stanowisko:

mechanik maszyn rolniczych

Zakres obowiązków:

· Ustalanie przyczyn usterki i usunięcie jej
· Samodzielność w pracy
· Konserwacja, przegląd techniczny
· Dbałość o poprawność wykonanych napraw
· Nadzór nad powierzonym sprzętem

Wymagania:

· Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· Prawo jazdy kat. B i własny samochód
· Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
· Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
· Doświadczenie na stanowisku
· Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

· Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Punktualne i pewne wynagrodzenie + gratyfikacje
· Możliwość rozwoju zawodowego
· Osobistą opiekę przez nasz zespół
· Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

VIRTUS Personal GmbH & Co. KG
Heerstrasse 2
94315 Straubing
Tel.: +49 9421 - pokaż numer telefonu - 421 9686488-89
Fax.: +49 9421 - pokaż numer telefonu - 421 9686490
Email: straubing@virtus-personal.de

Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA