Marki- ochrona piekarni

Miejsce pracy: Marki
Region: Mazowieckie
W związku z aktywizacją Osób z niepełnosprawnościami dla dużej firmy z branży ochroniarskiej poszukujemy kobiet i mężczyzn na stanowisko:

PRACOWNIKÓW OCHRONY
MIEJSCE PRACY: MARKI

SYSTEM PRACY:
24/48 h;

OCZEKIWANE PRZEZ NAS:
• odpowiedzialność, spostrzegawczość i niekaralność
• doświadczenie w ochronie mile widziane lub predyspozycje do jej wykonywania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• związane z ochroną fizyczną mienia i zabezpieczenia mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
• godne reprezentowanie firmy

Zapraszamy do naszego biura pod poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 603 - pokaż numer telefonu - 603-150-711 , 603 - pokaż numer telefonu - 603-150-736 , 885 - pokaż numer telefonu - 885-818-808 .

Biuro znajduje się w Centrum - przystanek "KINO FEMINA" ul. Al. Solidarności 117, pokój 101- pierwsze piętro. wejście od Ul. Al. Jana Pawła II od strony Mc Donald's.


Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Simply Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-140) przy al. Solidarności 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(małpa)simplyservice.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. [Simply Service -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 10706]
Aplikuj na stanowisko:
Marki- ochrona piekarni
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości