Malarz - tapeciarz - praca w Niemczech - niemiecka umowa

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie
Firma Gruenberger Personalvermittlung (nr KRAS 17503) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

MALARZ - tapeciarz

Praca nawet od zaraz, w wielu miejscowościach dla osób przebywających obecnie w niemczech .

WYMAGANIA:

- doświadczenie w zawodzie,
- mile widziany dyplom ukończenia szkoły w zawodzie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym,
- prawo jazdy oraz auto,
- chęci i zaangażowanie do podjęcia pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

określany jest indywidualnie przy każdej ofercie w zależności od umiejętności kandydata.

OFERUJEMY:

- stawki godzinowe w wysokości 12 €/h netto "na rękę" + darmowe zakwaterowanie
- zatrudnienie na niemiecką umowę o prace,
- ubezpieczenie, odprowadzanie składek emerytalnych,
- comiesięczne wynagrodzenie wypłacane na czas,
- możliwość podejmowania zaliczek,
- możliwość nadgodzin,
- wsparcie i pomoc przy załatwianiu formalności oraz przez cały okres pracy.

Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail ola@grunberger.pl

Pozdrawiam serdecznie
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA