Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie

Twoje zadania:

  • przygotowanie towaru do transportu
  • obsługa skanera
  • kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • pensję zawsze na czas i możliwość wypracowania wysokiej premii
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach
Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.
Ogłoszenie pochodzi z jobs.pl

Podobne oferty pracy:

Magazynier

Twój zakres obowiązków, rozładowywanie i załadowywanie dostaw, kompletowanie zleceń, wydawanie towaru klientom, przyjmowanie zwrotów..

2023-03-23 14:40:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
VIDICON SP. Z O.O
Wczoraj z pracuj.pl

Magazynier

Rozładowywanie dostaw, Dbanie o towar, Załadunek aut towarem, Praca z dokumentami, Kompletowanie zamówień. Dbanie o porządek w miejscu pracy

2023-03-23 12:05:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BEL-POL 
4,6 
Wczoraj z praca.pl

Magazynier Warszawa

Opis stanowiska:przyjęcia i wydanie przesyłek (r ównież pow. 20 kg)skanowanie paczek do systemu- rejestracjadokumentacja zdjęciowa produktu- potwierdzenie danych w systemieprzekazywanie element ów na serwis- wysyłkaWymagania:dobra organizacja czasuko

2023-03-23 11:54:14
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Magazynier

Twój zakres obowiązków, przyjmowanie dostaw materiałów i części oraz rozkładanie ich na magazynie, wydawanie materiałów i części z magazynu, monitorowanie określonych stanów minimalnych materiałów i części, przygotowywanie zgłoszeń zapotrzebowania..

2023-03-22 18:40:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DECAR - Autoryzowany Dealer RENAULT i DACIA 
5,0 
2 dni temu z pracuj.pl

Magazynier

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2023-03-22 18:02:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
LeasingTeam Group 
2,6 
2 dni temu z hrlink.pl

Sprzedawca/magazynier

Poszukujemy pracownika do sklepu internetowego na Bemowie.Szukamy osób z chęciami do nauki i poszerzania umiejętności. Wszystkich zadań uczymy od początku do końca i służymy pomocą na każdym etapie nauki.Zakres obowiązków:obsługa zamówień internetowy

2023-03-22 12:24:21
ELTEC
2 dni temu z gratka.pl

Magazynier - Kierowca

Twój zakres obowiązków, przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, wprowadzanie i wystawianie faktur i paragonów, prowadzenie ewidencji magazynowej, załadunek i rozładunek towarów, dostawy towarów do klientów, kompletowanie zamówień do wysyłki..

2023-03-22 11:40:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
KOKORO SMAKI JAPONII sp. z o.o
2 dni temu z pracuj.pl

Magazynier

Przyjmowanie i wydawanie towarów kompletowanie i pakowanie zamówień kontrola stanów magazynowych ..

2023-03-21 18:17:27
FARUTEX SP. Z O. O
3 dni temu z flexi.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości