Magazynier w zakładzie produkcyjnym. Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Zabrze
Region: Śląskie
Agencja pracy Beetsma dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko: magazynier

Praca od zaraz.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Handlowa 2

ZADANIA:

Ręczne prace transportowe wyprodukowanych elementów plastikowych.

JEŻELI:

Jesteś pełnoletni.
Szukasz stałego zatrudnienia.
Masz chęci do pracy i chcesz rozpocząć od zaraz.
Jesteś samodzielny i zaangażowany?
Nie straszna Ci praca w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę,
Wynagrodzenie 2100 zł brutto,
Pracę w systemie zmianowym,
Długotrwałą współpracę, możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,
Szkolenia wdrażające i zdobycie niezbędnego doświadczenia!
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA