Magazynier- umowa o pracę

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta- Producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych, poszukuje do pracy w Zakładzie w Gdańsku osoby na stanowisko:

magazynier

MAB/06/19

Zakres obowiązków:

Wspieranie działów produkcyjnych w procesach logistyczno-magazynowych
Obsługa magazynu półproduktów i wyrobów gotowych
Przygotowanie materiałów do zleceń produkcyjnych
Przyjęcie towaru i przygotowanie do wysyłki
Administracja dokumentacji dostaw i wysyłek
Dbałość o porządek i czystość w swoim obszarze

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
Podstawowa umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Umiejętność pracy zespołowej
Zdolności komunikacyjne
Systematyczność, dokładność
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Przeszkolenie stanowiskowe
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe
Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
Pracę w zgranym zespole
Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

http://www.actio-hr.pl/oferta,magazynier ,687#prettyPhotoAplikuj[ajax]/1/

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MAB/06/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Oferty pracy ACTIO-HR

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA