Magazynier- praca w systemie weekendowym

Miejsce pracy: Żywiec
Region: Śląskie
Opis stanowiska:
• Realizacja pracy zgodnie z instrukcjami
• Wypełnianie niezbędnej dokumentacji
• Wydawanie komponentów na produkcję
• Skanowanie towaru

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe
• Udokumentowane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy na magazynie najlepiej wysokiego składowania
w branży automotive
• Doświadczenie w kierowaniu wózkami bocznymi wysokiego składowania i wózkami czołowymi gazowymi
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze skanerów
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań
• Odpowiedzialna postawa (przestrzeganie zasad BHP, sumienne wywiązywanie się z obowiązków)
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Pracę w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela), 12 – godz. 2- zmianowym
• Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.
• Stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Opiekę medyczną MEDICOVER dla pracownika
• Ubezpieczenie NNW
• Program MULTISPORT - dofinansowanie
• Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Oferty pracy Hutchinson Poland Sp. z o. o.

Operator maszyn w podwydziale wykończeń
wczoraj z Centralna baza ofert pracy
Operator autoklawu na stanowisku zintegrowanym
Prowadzący Linię Produkcyjną
tydzień temu z lento.pl
Płatne Praktyki w Działach Wsparcia
PRACOWNIK MAGAZYNU Z UDT
2 tygodnie temu z Centralna baza ofert pracy
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA