Magazynier - Niemcy - wysokie zarobki

Miejsce pracy: Wałbrzych
Region: Dolnośląskie
Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

magazynier

PRZYJMUJEMY TYLKO POJEDYŃCZE OSOBY!!!

Miejsce pracy: różne magazyny na terenie całych Niemiec (większość na Bawarii, w Baden Würtemberg i Hesji)

Wymagania:
doświadczenie na powyższym stanowisku
prawo jazdy kategorii B i własne auto
podstawowa znajomość j.niemieckiego
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie brutto:11,00 brutto/ godz.
Dieta dzienna 2,00€ netto / godz.
44 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
Bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

info@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka , ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.
Oferty pracy Work Time

Elektryk budowlany - Niemcy
6 dni temu z lento.pl
Kucharz / Pomoc kuchenna (m/k) - Niemcy - Berlin
6 dni temu z lento.pl
Kucharz (m/k) - Niemcy - 1800€ netto
6 dni temu z lento.pl
Pomoc kelnerska - Niemcy - 2 osoby
6 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Magazynier - Niemcy - wysokie zarobki
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości