Magazynier

Miejsce pracy: Kluczbork
Region: Opolskie
Famur Famak to zespół sześciuset pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.

Obecnie dla naszego zakładu w Kluczborku poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

magazynier
Miejsce pracy: Kluczbork

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:
Prace magazynowe na magazynie hutniczym i technicznym

Nasze wymagania:
- wykształcenie m.in. zawodowe,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu zero i uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- motywacyjny system wynagradzania oraz atrakcyjny pakiet socjalny,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 665 - pokaż numer telefonu - +48 665 660 409.

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Famur Famak S.A. prosimy także o dołączenie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.” (opcjonalnie).

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Famur Famak S.A. z siedzibą
w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5, 46-200 Kluczbork, NIP 751 - pokaż numer telefonu - 7510002119, REGON 531 - pokaż numer telefonu - 531102726, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000076547. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Kodeks Pracy oraz zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu zakończenia przyszłych postepowań rekrutacyjnych lub wycofania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane
w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Nie podanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Aplikuj na stanowisko:
Magazynier
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości